Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Черв 2016

Давид Губанов: «Щастя ховається у великих справах і дрібничках»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Давид Губанов – герой Щастя на НародUA. "Найбільшим щастям є те, коли своїми вчинками робиш іншу людину щасливою", - говорить він.

Давид Губанов, 27 років. Отримав спеціальність архітектора-дизайнера, працює архітектором. Проживає у Львові, місті, яке дуже любить. Одним з найбільших його захоплень є книги, обожнює читати і поринати в кожну книгу, як у новий світ, нову історію, нове життя… і кожен раз відчувати свіжий вир емоцій.

Що таке щастя?

Щастя… Яке воно - це почуття щастя?.. В одну мить - недосяжне, а в іншу окриляє і додає нових сил. Його не потрібно шукати або чекати, а достатньо відчути. Воно ховається у великих справах і малих дрібничках, воно матеріальне і духовне, вічне і швидкоплинне…

mVKst90jDUU

Для мене щастя - це ті короткі та не дуже миті, коли засинаєш з коханою людиною, відчуваючи її запах та тепло. Коли зустрічаєшся з своєю сім’єю, яку давно не бачив. Коли обіймаєш дорогу тобі людину. Коли відчуваєш підтримку і маєш кого підтримати. Коли маєш можливість говорити і вислухати. Коли надворі та у серці весна. Коли читаєш цікаву книгу. Коли йдеш на роботу з усмішкою, коли посміхаються перехожі. Коли твоя кішка муркотить і ніби дякує за щось, коли є за що подякувати. Коли відчуваєш спокій і коли маєш силу веселитись до нестями. Але найбільшим щастям є те, коли своїми вчинками робиш іншу людину щасливою.

Таких моментів є багато, і кожен зможе додати до цього списку щось своє, але напевно знаю: я - ЩАСЛИВА людина!

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему