Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лист 2015

Даша Старушенко: «Щастя можна знайти в будь-якому віці»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Даша Старушенко – героїня Щастя на НародUA. «Щастя можна знайти в будь-якому віці. За будь-яких обставин ти матимеш щось таке, що даруватиме тобі радість», - говорить вона.

            Даша Старушенко – з містечка Павлограда Дніпропетровської області. Даша - справді неординарна особистість. До захоплень дівчини можна віднести і фотографію, і кінологію, і подорожі.

- Щастя – це можливість займатися улюбленою справою та мати надійну кохану людину поруч, але без впадання в крайнощі. Улюблена справа не має бути перешкодою на шляху інших захоплень, а кохана людина, все ж таки, має право на особистий простір.

            Існує думка, що щасливим можна бути, отримуючи максимум від чогось одного, навіть будучи абсолютно неуспішним в іншій справі. Але це не так. І я говорю не лише про гармонію, яка має панувати в житті щасливої людини, а й про перманенту нашу невдоволеність – за таких умов неможливо стати щасливим.

            Можливо, вихід в тому, щоб змиритися та прийняти все як є, не звертаючи увагу на внутрішній голос, якому завжди щось не так? Обирати лише тобі.

            Але я впевнена, що щастя можна знайти в будь-якому віці. За будь-яких обставин ти матимеш щось таке, що даруватиме тобі радість.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему