Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Лист 2015

Даша Писаренко: "Щастя - це жити, не задумуючись про те, що обмежує нас"

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Даша Писаренко - героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це можливість жити, не задумуючись про те, що частіше за все обмежує нас - гроші, кар'єра, репутація", - роздумує дівчина.

            Даша Писаренко - яскрава та весела дівчина зі Львова. Даша добре знає англійську, пише вірші, гарно малює та готує неймовірно смачні страви.

            - Що таке щастя? Напевно, це відсутність бажання до чогось більшого. Простіше кажучи, коли ти маєш все, чого завжди так хотів. Однак людський мозок - річ непроста, тому нам, як то кажуть, ніколи не буде досить. Виходить, у такому випадку, щастя недосяжне.

            Проте, для когось достатньо бути щасливим, просто будучи впевненим у близьких людях. Мабуть, і я відношусь до них. Адже не думаю, що в самотності можна знайти відраду. Але не секрет, що її шукають в матеріальних цінностях, процесі та результаті самовдосконалення.

            Можна знаходити щастя тоді, коли даруєш його іншим. Але, як би сумно це не звучало, частіше за все, щаслива людина викликає в оточуючих заздрість. Така вже наша природа.

            Коротше кажучи, щастя - це можливість жити, не задумуючись про те, що частіше за все обмежує нас - гроші, кар'єра, репутація...

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему