Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Жовт 2016

Даша Двойнос: «Щастя – це ширше відкрити очі й серце»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Даша Двойнос -– героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це кожен день, сповнений новими можливостями. Багато моментів є у нашому житті, які можна прийняти за щастя. Варто тільки ширше відкрити очі та серце", – переконана вона.

22 роки, проживає у місті Київ. Любить кататися на роликах, подорожі, захоплюється мистецтвом.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це миті життя, коли прагнеш чогось і досягаєш. Людині властиво мріяти, ставити перед собою цілі, будувати плани на майбутнє. Вона все життя прикладає зусилля для того, щоб здійснити все в реальність, тобто реалізувати все, що вона надумала. І яке ж то щастя, коли твої зусилля, старання та прагнення виправдані та стають реальністю.

Щастя – це та мить, коли розумієш, що справді всім серцем кохаєш ту саму людину і жити без неї не в змозі. Так, в нашому житті, люди забули ціну любові. Теперішня молодь зустрічається, а потім хтось з них виявляється взагалі нічого до іншого не відчуває, тому що людей манить не інша людина, не зацікавлення та захоплення від неї, а від статусу, положення у суспільстві, грошей. У нього тато крутий юрист, має велику хату, машину, має круту роботу та добре заробляє тощо. А як же почуття? Тому багатьом з нам здається, що справжній любові місце саме в книжках та фільмах, а не в реальному житті. Люди зневірилися один в одногму. І яке ж то щастя справді всім серцем покохати. Взаємно покохати.

Довго не бачити рідну серцю людину, чекати її довгоочікуваного повернення – щастя. У мене тоді мурашки бігали по шкірі, я собі місця не знаходила. У такі моменти дух перехоплює від хвилювання та щастя.

Крім того, знаєте, одного разу в мене пропав апетит, і я була надзвичайно щаслива, коли він в мене повернувся і після двох днів я знову почала їсти.

Та й взагалі, щастя – це кожен день, сповнений новими можливостями. Багато моментів є у нашому житті, які можна прийняти за щастя. Варто тільки ширше відкрити очі та серце.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему