Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Трав 2014

Даша Чернишова і щастя: батьки, розуміння і здоров'я

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні робить світ щасливішим Даша Чернишова. Її щастя - рідні люди. Чудово, коли щастя рідних вважаєш своїм щастям. Так і народжується гармонія і любов. Сьогодні Даша Чернишова ділиться з НародUA своїми роздумами про щастя. Дівчина вважає, що найголовніше – батьки і люди, які зможуть підтримати і по-справжньому зрозуміти.

Даша Чернишова, 16 років. Захоплення: фотографія.

 

wefwcc

 

– У кожного своє щастя. Для когось – це кохана людина поруч, а для іншого – гарна робота...

Але, на мій погляд, щастя – мати здорових і люблячих батьків. Адже вони так багато віддають нам, своїм дітям. Віддають нам скільки любові, скільки ніжності та ласки! Від наших найперших кроків вони ведуть нас дорогами життя, інколи не помічаючи, що з маленьких «нетям» ми перетворилися на самостійних дорослих людей. Проте для батьків ми, здається, назавжди залишилися маленькими дітьми.

Мама – наше перше слово. Скільки в ній любові, ніжності та ласки. Мама завжди хвилюватиметься за нас. Це найрідніша людина, яка завжди поруч. Вона радіє, коли нам добре, і разом з нами розділяє смуток.

Для мене щастя – коли розуміють. Адже так важливо, коли тебе можуть спокійно вислухати. Це може бути товариш, друг або навіть незнайома людина, яка не втратила людяності, яка вірить іншим. Зараз, на жаль, дуже рідко можна зустріти таких.

Щастя – коли усім добре. Нехай поряд зі мною будуть вірні друзі, нехай хвороби обходять мене та моїх близьких, нехай панує взаєморозуміння, і тоді я впевнено казатиму: «Я – ЩАСЛИВА людина!»

 

 

Фото надані Дашею Чернишовою 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему