Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лист 2014

Дарина Розсоха і щастя: усмішка дитини, мирне небо, здорові батьки

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Не потрібно шукати щастя у далеких закутках, воно зовсім поруч», - закликає черкащанка Дарина Розсоха. Саме вона цього разу розповідає про своє розуміння «щастя». Для дівчини щастя - романтичне і просте: все те, що оточує нас щодень. Хіба не прекрасні нічні алеї нашого міста? Хіба не диво бачити радість в очах дитини? Хіба не чудово зустрічати старих друзів і знайомитися з новими, не менш гарними, людьми? Хіба не щастя жити?

Даші – 15 років. Дівчина обожнює читати Роберта Хайнлайна, проводити час з друзями й слухати приємну музику. Окрім того, вона бере активну участь у житті школи, намагаючись його поліпшити і підняти на щабель вище.

 

nmyyjt

 

- Що таке щастя? Мабуть, кожна людина хоч раз у житті замислювалася над цим питанням. Проте однозначної відповіді дати не можливо. Оскільки кожен - індивідуальність, то і бачення щастя у кожного різне.

Для мене особисто, щастя – це усмішка маленької дитини, здорові батьки, вірні й надійні друзі, мирне небо над головою. Щастя – це стан душі, коли ти готовий робити щось неймовірне: звернути гори або злетіти до неба.

Для когось щастя - в матеріальному достатку. Хтось радіє новій машині, хтось - підвищенню заробітної плати, хтось – новій покупці. На мою думку, радіти грошам і достатку не варто. Не варто вбачати у ньому своє щастя, адже сьогодні гроші є, а завтра їх немає.

Не потрібно шукати щастя у далеких закутках, воно зовсім поруч: у сяйві сонця, у шелесті трав, у співах пташки.

Щасливою людиною може бути кожен, але від того, як людина сприймає світ і оточення, це станеться раніше чи пізніше. Найголовніше – навчитися радіти маленьким дрібничкам, і тоді щастя постукає до тебе у двері!

 

 

Фото надане Дариною Розсохою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему