Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Лист 2016

Дарина Гайдай: «Щастя – це любити всіх і все»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Дарина Гайдай – героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя – це синонім до слова любов. У цьому аспекті в мене все просто. Щастя, як і любов, всюдисуще", – говорить вона.

22 роки, проживає у місті Фастів Київської області.  Інтереси: хімічні реакції, чечітка, кавоваріння, самовдосконалення.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це синонім до слова любов. У цьому аспекті в мене все просто.
Щастя, воно, як і любов, всюдисуще. Як на мене, його не треба шукати, воно не ховається в якомусь дні чи конкретній події, для нього не треба асоціацій чи спогадів, бо воно всюди: тут, зараз, вчора, завтра, сьогодні, вранці, ввечері, у самоті, у компанії, поруч з однією людиною, в кімнаті, у молитві, у вірші, в пісні, у фото, у зефірі, серед хмаринок, просто неба, в подушках, в очах, у дотиках, у словах, поглядах, на вулиці, біля річки, в лісі, на городі навіть, - воно всюди. 

Наше завдання – це відкрити очі на побачити його, впізнати серед тисяч буденних речей, які нас оточують.

Щастя є в кожному дні, принаймні для мене. Я його бачу всюди і весь час.

Щастя – це любити, любити всіх і все: всі переваги і недоліки, моменти радості та невдачі, посмішки і сльози, моменти злетів та падінь, розчарувань та посмішок, все до кожної клітинки.  Ось так, у мене все просто щодо щастя-любові.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему