Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лист 2015

Дарина Бузовська і щастя: «Допомагати і робити подарунки теж дуже приємно»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Затята мандрівниця Дарина Бузовська може навчити всіх радіти без грошей, машини чи нової сукні. Для неї щастя – подорожі автостопом, нові знайомства, і ще багато приводів для того, аби відчути себе задоволеним життям.

Дарина трішки поділилась своїми запасами умінь – радіти дрібницям. Вона розповіла Народ UA, що робить щасливою її.

- Щастя - це чайки! Місто, де живуть ці чарівні птахи наповнюється якимось невимовним шармом та грацією, а ще... молодістю. Ти розчиняєшся в їх курликанні та змахах крил.

Я намагаюся бути щасливою кожного дня і помічати щось хороше в простих речах. Сонячний день взимку, тепла розмова зі старою подругою, цікаві знайомства, гарні краєвиди чи просто хороший настрій - підстава бути щасливою.

Останнім часом я багато подорожую. Але мандрівка містить в собі вище перелічені компоненти, лише з вищою концентрацією. Бо в подорожі - кожен день особливий і тягнеться неймовірно довго, а все чому. Ти просто не відволікаєшся на повсякденну метушню. Я коли повернулася  додому з останньої мандрівки побачила як багато стандартних речей ми робимо щоденно: випити каву, сходити в магазин, на роботу, в школу чи університет, приготувати вечерю, вигуляти собаку, подивитися новини і т.д. Люди просто бояться змін, бояться спробувати щось нове, кудись поїхати, чомусь навчитися.

В 10 класі на уроці світової літератури ми знайомилися з однією розповіддю Чехова "Крыжовник". Там розповідається про чоловіка, який все життя мріяв про дачу, де буде рости агрус. Він все життя витратив на досягнення цієї матеріальної мрії, а коли врешті-решт отримав бажане, то все одно не був щасливим. З того моменту я вирішила, що потрібно якось боротися з так званими "крижовниками" і радіти від звичайних речей. Тепер, я хочу нових пригод, знайомств та вражень, а не квартиру з машиною і я щаслива від того.

Не знаю кому як, але особисто мені важливо досягати поставленої мети та бути рішучою. Дотримуючись таких принципів у житті, я теж почуваю себе щасливою, хоча може це якось інакше називається.

А зовсім нещодавно, в мене сталося величезне відкриття. Виявляється, допомагати і робити подарунки теж дуже приємно. Як високо я стрибала від щастя, коли мені вдалося допомогти двом друзям з ночівлею.

Гармонія зі світом, спорт, сон та збалансоване харчування - це необхідні умови для щастя. Древні вже давно про те говорять, якби ще хто прислухався.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему