Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Жовт 2016

Дарія Зубакова: «Щастя – це коли дощить»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Дарія Зубакова - героїня Щастя на НародUA. "Коли щастя з'являється, то людина не помічає негараздів і намагається робити щасливим інших. Віддаючи, ми примножуємо своє щастя. Віддавши раз, ми отримуємо в десять разів більше", - говорить вона.

Дарія Зубакова, 22 роки, проживає у м. Київ. Хобі: подорожі, музика, малювання. Цікавиться всім навкруги потрішки.

Що таке щастя?

Щастя не буває постійним. Воно з'являється раптово, і так само зникає. Його неможливо закувати у кайдани або якось приборкати. Воно свобідне у виборі кого робити щасливими.

Коли щастя все ж таки з'являється, то людина не помічає негараздів і намагається робити щасливим інших. Віддаючи, ми примножуємо своє щастя. Віддавши раз, ми отримуємо в десять разів більше.

Щастя для мене – це коли дощить. Всі ховаються під парасольки, але я не ховаюсь, бо зі мною поряд друзі, з якими можна пройти не тільки через дощ. І коли є підтримка, то, дійсно, почуваєш себе щасливою людиною.

Щастя потрібно цінувати. У наші дні люди всьому знають ціну, але нічого не вміють цінувати. В цьому і їхня проблема. Навіть, коли щось хороше трапляється, якась дрібниця, не завжди людина вміє радіти цьому. Їй весь час подавай щось більше.

Отож, цінуйте те, що маєте, робіть добрі справи, допомагайте іншим та будьте щасливі!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему