Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Вер 2014

Дарія Сова і щастя: дорога, обійми, косплей, виноград, сирні булки...

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Щастя – це окремі деталі, вітраж з подій і емоцій», - поділилася уже відома НародUA черкащанка Дарія Сова. Вона стверджує, що його можна знайти усюди: у дружніх обіймах, у каві на трояндових пелюстках, у дорозі до далекого і незвіданого. З таких моментів і складається життя.

Дарії Сові - 16. Дівчина захоплюється усім, пов'язаним із творчістю: займається косплеєм, виконує пісні під гітару, любить в'язати шарфи друзям та малювати.

- Отже, якщо казати про щастя, то для мене це окремі деталі з життя, якісь його фрагменти , що, як у вітражах, виділяються своєю яскравістю і кидаються в очі.

Я люблю подорожувати, але заради дороги, а не кінцевої зупинки. Дорога - в автівці, поїзді, у літаку чи пішки - це один з моїх фрагментів щастя.

Іншою частиною вітража є кава з корицею і бодяном, зварена на воді, що настоялася на пелюстках троянд. Приготування такої кави - мій особливий ритуал, який я проводжу лише в крайніх випадах, наприклад, коли мені вкрай сумно.

Безлюдні місця на природі теж викликають хвилі щастя. Особливо, коли я там малюю. Особливо з Радіохед у навушниках.

Сирні булки, плавлений сирок, какао і ковдра, камін і крісло-качалка - моє щастя.

Обійми. Багато обійм.

Процес втілення образу для косплею - макіяж, костюм, перука, лінзи - і результат. Інша людина в дзеркалі - красивіша і досконаліша.

Виноград.

"Йестердей, ол май траблс сімд соу фааар евееей".

Нічні Черкаси.

А буває так, що щастя приходить раптово і безпричинно. Ти йдеш по вулиці і воно накриває. Дивишся на людей - вони прекрасні. Вулиці прекрасні. І ти щасливий.

Мене кожного дня питати треба, бо щодня додається щось нове.

 

 

Фото надане Дарією Совою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему