Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Жовт 2014

Дарія Сафронова й щастя: творчість і розвиток

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Кажуть, що талановита людина є талановитою у всьому. Цю мудрість на своєму прикладі намагається довести школярка Дарія Сафронова. Саме вона цього разу ділиться з НародUA своїм щастям. Дарія встигає все: займається музикою, малює, цікавиться психологією, читає гарні книги. Це і є її щастям – розвиток і творчість.

Дарія Сафронова, 15 років. Цього року вона закінчує музичну та художню школи, бере активну участь у житті індиго-клубу «Ірис».

 

rtgbg8

 

- Для мене щастя - бачити, що я комусь потрібна. Коли люди помічають мене як особистість. Коли вони зацікавлені у спілкуванні зі мною. Я люблю дарувати людям позитивні емоції.

Також я стаю дійсно щасливою, коли в мене щось виходить. Нещодавно я почала грати на гітарі, і коли я бачу прогрес - я радію як мала дитина.

Роблять мене щасливою також і успіхи в малюванні. Коли ти сидиш тижні, навіть місяці над однією роботою, і згодом вона все ж таки вийшла такою, як ти хотіла - ось це насправді найщасливіші миті життя.

Звичайно, приносять щиру усмішку і такі прості речі, як чашка теплого чаю або кави з печивом та цікавий серіал, книга або фільм.

 

 

Фото надані Дарією Сафроновою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему