Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Бер 2017

Дарія Попович і її маленьке бадьоре щастя

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"У цьому таїна: якщо щастя розділити, воно примножиться. Така його фантастична властивість", — розповідає Дарія Попович — героїня Щастя на НародUA.

Дарія Попович, 28 років, проживає в Києві. Захоплюється літературою, кінематографом. Пише тексти, працює над створенням відео. Також задіяна в сфері IT.

Що таке щастя?

Є поняття, що не піддаються формулюванню. Як розсип зірок, невидимий при світлі сонця. Як цвіт, що зірваним втрачає живлющу вогкість. На шляху до мети конфлікти множаться, кожен крок ховає перешкоди і ризики. Наші стани і настрої нам не підконтрольні, ми контролюємо тільки дії, що до певних із них призводять. Іноді не до найбільш бажаних і, як правило, не так швидко, як хочеться. В цьому секрет: один крок за раз. Хотіти меншого, не боятися докласти більше зусиль для своєї цілі. Чим менше вигоди очікується, тим менше втрати в разі неуспіху. Хай довші плани ведуть до більшого. На короткий термін достатньо маленького, але цілком бадьорого щастя.

Очікування — пастка для синього птаха. Він любить бувати там, де цікавляться іншими, діляться найкращим, де пробачають і дякують. Де слухають себе, слухають інших. Іноді неймовірно, наскільки цілі подібні, наскільки по дорозі нам із ближніми. В цьому таїна: якщо щастя розділити, воно примножиться. Така його фантастична властивість.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему