Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 1107
Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Лют 2016

Дарія Малашина-Мазур: «Щастя розсіяне у сотнях дотичних до тебе сердець»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Щастя, щастячко, яке ж ти? Невже настільки абстрактне, що й не осягну? Але ж я відчуваю його! Воно криється у радості, у теплі, що зігріває зсередини.

Його неможливо сконцентрувати в одній особі. Це буде програш. Коханий – важливо й архіважливо. Це безмежна радість від розуміння, любові й щоденних приємномоментностей. Невимовне благо, коли в одній людині ти знаходиш друга, коханця й любляче серце. Але це лиш шмат щастя. Воно розсіяне у сотнях сердець, що дотичні до тебе, з якими є духовний зв'язок.

Щастя у віддзеркаленні. Коли тобі є з ким його розділити. Коли є друзі, й моменти радості, які ви пережили разом. Це малесенькі таємниці-дрібниці: дружні обійми, посмішки, ні з чим незрівнянні емоції насолоди від розмов, за якими забуваєш про час. Цей драйв від спільних крейзі-ідей – це життя на повну, без крихти жалкування!  Головне знайти такого, хто зрозуміє тебе у твоєму божевіллі й розділить його :) Мені не пощастило мати одного кращого друга, але всі мої друзі – найкращі. Їх небагато, я знаю вартість цього слова і вірність тих людей. І знаю, що читаючи це, вони згадують наші клаптики щастя, що так зігрівають зимовими вечорами. Просто непросто люблю їх і від цього я теж щаслива.

Щастя буває спокійним. Коли ти відчуваєш гармонію у собі. Радість в Бозі – найбільша з усіх можливих. Ця радість невичерпна. Відчувши його лиш раз – вже не забудеш цього відчуття ніколи, не захочеш піти. А доти – лиш бігатимеш за примарами.

А ще саме життя потрібно вимірювати не годинами, днями, роками, а щастям. Ти прожив ще один день. Чи ощасливив ти когось? Щастя потрібно дарувати. Його не вмістиш в собі, роздаючи приумножуй – ось єдиний закон збереження щастя. Любові потрібен її щоденний хліб – не живіть впроголодь. Грійте і грійтеся.

Щастя в дрібницях. В пахучому молочком новонародженому маляті. Я не лише про людських чарівнят, а й про діточок тварин. Вам доводилось тримати на руках щойно народжене життя? Це неймовірно! Кажуть, найбільше щастя відчуває матір, яка щойно народила, пережила невимовний біль, а тепер відчула неземну радість. Наші батьки – вони вчили нас щастю. Виправдати їх сподівання – теж щастя.

Яке ж щастя, займатися тим, що тобі до душі. Коли ти відчуваєш радість, самозахоплення своїм витвором. Або й плодом праці інших, коли доторкаєшся до краси.

У щастячка стільки проявів, форм, відтінків, смаків та ароматів. Про нього можна безкінечно довго говорити й думати. Кожен його відчуває по-своєму. Усім-усім-усім, безмежного ЩАСТЯ!

 

Дарія Малашина-Мазур

 

Фото надане автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему