Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Квіт 2016

Cвітлана Міщук: «Щастя - це свобода вибору»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Cвітлана Міщук - героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це те, чим я живу, моя свобода вибору, мої захоплення, мрії, улюблена робота, люди, досвід", - каже вона.

Cвітлана Міщук, 24 роки, проживає в Одесі. Обожнює мистецтво, екскурсії, подорожі, відвідувати музеї. Любить читати, відкривати щось нове для себе, цікавиться саморозвитком.

Що таке щастя?

Щастя - це те, чим я живу, моя свобода вибору, мої захоплення, мрії, улюблена робота, люди, досвід. Все це компоненти мого щастя.

Також, я вбачаю щастя у творчості, любові, щирості, коли твої рідні  поруч і готові тебе підтримати у будь-якій ситуації, коли тобі є кому відкривати свої таємниці та переживання, коли ти можеш обійняти дорогу людину у будь-яку хвилину, коли ти просто кохаєш, даруєш тепло іншим людям...

Одного разу купила ролики і спробувала покататися на них на трасі. Це довга пішохідна доріжка вздовж моря від пляжу Ланжерон до Аркадії в Одесі. І така у мене була радість, таке неосяжне почуття щастя, що до сих пір не відчувала подібне. Бачите, як мало деяким людям потрібно для щастя. Принаймні в мене саме так.

Щастя є в дрібницях. Головне – знайти те, що вас радує та робить щасливими!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему