Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Жовт 2015

Cолічка Довганчик: «Щастя - це мати дитинство, яке в когось забрала війна»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Cолічка Довганчик - героїня Щастя на Народ UA. "Ви коли-небудь дарували солодощі сиротам? Скільки радості в їхніх очах можна побачити, коли вони спершу невпевнено, але беруть ці дрібні подарунки", - говорить вона.

Cолічка Довганчик, проживає у місті Львів. Улюблене її заняття – це хіп-хоп та брейк (танцювати). Обожнює музику, вечорами переважно читає цікаві книжки. Крім того, вона активно цікавиться фізикою (молекулярною та теоретичною).

Що таке щастя?

- Передусім, щастя в сім'ї - скаже кожен. Коли всі здорові, рідні поряд, є дах над головою, все злагоджено, без сварок.

Щастя – це народитися здоровим, рости в повноцінній сім'ї, із батьком та мамою.

Яке ж це щастя мати дитинство, яке в когось забрала війна. Щастя є в спокої. 
Насправді, багато з нас мають свої умови для щастя - дім, сім'ю , затишок, гроші, безпеку, комфорт.. Але чомусь мало хто з них скаже, що він щасливий. Чогось людям не вистарчає для повного катарсису..

Дивно, правда? Ніби ж усе є.. Але це все добро в один бік, до них самих.. Гроші?-до них. Затишок?-до них.. Потрібно продовжити потік енергії. Потрібно вміти віддавати, не чекаючи і просячи нічого взамін.

Ви коли-небудь дарували солодощі сиротам? Скільки радості в їхніх очах можна побачити, коли вони спершу невпевнено, але беруть ці дрібні подарунки. Ця радість переповнює і тебе.
Ви коли-небудь поступалися місцем в транспорті людям похилого віку? Скільки вдячності є в їхніх теплих словах, коли вони починають тебе хвалити. Ця теплота переповнює і  тебе.
Ви коли-небуть дарували квіти вчителям? Скільки ж щирості є в їхніх усмішках, коли вони зніяковіло і привітно обіймають . Ця щирість переповнює й тебе.
Роблячи інших щасливими, ти знаходиш в цьому й своє щастя. Таке маленьке, омріяне й жадане.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему