Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Груд 2015

Cофія Яківців: «Щастя - це відсутність необхідності бути щасливою»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Cофія Яківців - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя полягає в усвідомленні, що я роблю  чи зробила щось добре, щось таке, що подобається і мені і комусь", - каже вона.

Cофія Яківців, 21 рік, проживає у місті Львів. Улюблені заняття: малювання, ілюстрування, графічний дизайн фотографія, танці , катання на ровері, гра на гітарі, співи, гуляння по місту пішки тощо.

Що таке щастя?

- Я вирішила поглибитися в семантиці й розкласти слово на частки, щоб краще вникнути його таємне значення.

Вважаю, що слово "щастя" складається 3-х слів: з "щас" (зараз), "т"- (напевно, скорочено від "тут") і "я". Тобто "щас тут я", "я є тут і зараз" чи "я є тут і тепер" - тобто я є цілковито в теперішньому часі. 

Яке для мене саме щастя? Це, мабуть, відсутність необхідності бути щасливою (прочитала недавно ці мудрі слова, і тепер вони мене добре "тримають" 2-ма ногами на землі  ).

Яке ж це велике щастя, коли всі близькі живі-здорові і все в них добре. Щастя полягає в усвідомленні, що я роблю  чи зробила щось добре, щось таке, що подобається і мені і комусь. Це ж чудово, коли людина має можливість ділитися тим, що має з ближніми людьми. Дарувати добро, посмішки, руку допомоги – все це робить мене по-справжньому щасливою. 

І справді, щастя  -  заразна штука.


Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему