Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Лип 2016

Христина Василашко: «Щастя – це звичайнісінький рух, той же шлях»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Христина Василашко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя для мене - це перебирання на себе досвіду руху. Коли за існуванням усього, нічого насправді не потрібно", – говорить вона.

Христина Василашко. Мешкає в селищі Отинія Івано-Франківської області. Серед захоплень виокремлює музику (обожнює співати) і СУП (сучасну українську поезію) через призму Юрка Іздрика, Андрія Любки.

Що таке щастя?

Щастя для мене - це перебирання на себе досвіду руху. Коли за існуванням усього, нічого насправді не потрібно. Коли твій маленький світ невтомно, не покладаючи рук, робить щось невимовно просте і передусім тут не йдеться про необхідність ілюзії собівартості. Насамперед це й той момент, коли ти відкидаєш впевненість у завтрашньому дні і забуваєш про справжню принадність часу. Вся твоя слабкість таїться в тобі, непоказово, не перекачується кров’ю, вона знайшла місце і ти знайшов місце, виграшне-невиграшне, одне діло. Ти не прагнеш до впливу і не піддаєшся місцевим ін’єкціям. Ти такий небайдужий світу цього, що власними помислами і вчинками готовий перекрити всю паразитичну апатію. Але ти не всмоктуєшся, ні, в жодному разі.

Щастя. Воно ж не терпить других шансів. Це не споконвічна зміна смужок якихось зебр. Це звичайнісінький рух, той же шлях. Тут немає, припустимо, ні до, ні після отримання квартири, гучномовного статусу. Це ж бо просто досягнення звичайнісінького компромісу зі своїм "Я". Що не так і важко насправді. Залишається тільки перестати кумедно пручатися ногами і сприйняти всю істину відображення, якомога точніше наблизитися до його фокусу, врешті-решт засісти в центрі Всесвіту.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему