Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Трав 2016

Христина Утрата: «Щастя – це свобода, розкіш бути самою собою»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Христина Утрата – героїня Щастя на НародUA. "Давайте діяти так, щоб сміливо дивитися оточуючим в очі, а вони помічали той вогник в очах під назвою «щастя»", – закликає вона.

Христина Утрата, проживає в місті Новояворівськ, Львівська область. Захоплень багато. Любить читати книги, пізнавати щось нове для себе. Любить спілкування: проводити час із сім’єю, друзями, переписуватися. Любить свою роботу, адже саме таким способом допомагає іншим людям. Любить отримувати і дарувати подарунки. Любить гроші, які допомагають жити. Любить своє тіло, не переїдає, займається фізичними вправами, бігом. «І ще багато-багато ЛЮБЛЮ», - каже вона.

Що таке щастя?

Яке ж приємне це слово "щастя"! У кожному привітанні і побажанні не обходиться без нього. Але що ж насправді воно собою являє? Я не знаю, яке значення ви надаєте йому, все що можу зараз - це розповісти, як я його розумію.

ЩАСТЯ для мене - це СВОБОДА, життя невимушене, необмежене. Це розкіш бути самою собою, мати сильний дух, внутрішній стержень. Це здоров’я, вільно рухатись, впевнено. Це правильне планування життя для роботи, сім’ї, дому, друзів, відпочинку, фітнесу. Це постійний саморозвиток.

Наше життя, на мою думку є простим. Якщо є рішення - буде дія; якщо є дія - буде результат. Якщо ж бездіяльність, тоді людину чекає наслідок, адже за задоволення потрібно платити.

Так давайте діяти так, щоб наше майбутнє було забезпечене, а сім’я в будь-якому випадку залишалася фінансово захищеною. Так, щоб сміливо дивитися оточуючим в очі, а вони помічали той вогник в очах під назвою «щастя»!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему