Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лип 2015

Христина Собчук: «Щастя - це прості речі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Христина Собчук - героїня Щастя на порталі НародUA. "Ми просто не помічаємо, що щастя в простих речах, а не в купі грошей, всесвітній славі та коштовностях", - каже вона.

Христина Собчук живе у Володимир-Волинському. Вона улюбленого заняття не має, бо більшість часу йде на навчання.

Що таке щастя?

По-перше, щастя для мене – це коли мені всього вистачає, коли мені фактично нічого не потрібно, коли я і мої рідні здорові і теж нічого не потребують.

По-друге, коли ти по-справжньому щасливий, ти цього не помічаєш, але, коли починаєш обдумувати повністю ситуацію чи певні моменти, ти розумієш, що ось воно щастя, ось так ти був щасливий.

Ми просто не помічаємо, що щастя в простих речах, а не в купі грошей, всесвітній славі та коштовностях.

Нещодавно я була у Львові, я приїхала туди зі своїми друзями на концерт пам'яті Скрябіна. Тоді, на Львів-Арені, коли Олег Собчук, соліст гурту "СКАЙ", вийшов на сцену і почав співати важливу для мене пісню "Лист до друга", я розплакалась.

Було 22 червня, якраз виповнилось 4 місяці з того часу, як загинув мій друг в АТО. Я розплакалась, бо я знала, що Діма тут, поруч, що він би обов'язково приїхав на цей концерт, бо Скрябін був його кумиром, а ця пісня ("Лист до друга") була його улюбленою. Для мене це був такий собі момент ейфорії. Я була щаслива, по-справжньому.

 

Фото надане Христиною Собчук

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему