Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лип 2018

Христина Погоржельська: "Щастя тісно пов’язане із почуттям вдячності"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя сценариста – створити максимально живого і самодостатнього героя та зі сторони спостерігати за перипетіями його історії", – розповідає Христина Погоржельська – героїня рубрики Щастя на НародUA.

36569214 613662379010895 3174381608027291648 n 

Щастя сценариста

Христина Погоржельська, 33роки, м. Львів. Сценарист. Одружена, виховую двох чудових діток. Захоплення: анімація, кіно, книги, акторська майстерність, дитяча психологія та фітнес.

У дитинстві мріяла стати сценаристом. Обожнювала разом із бабцею дивитися багатосерійні бразильські серіали, обговорювати вируючі пристрасті, вгадувати подальші події та розповідати, як би я продумала сюжет. Подорослішавши, я таки стала сценаристом, попередньо здобувши освіту геолога. Декілька років пропрацювала за фахом, паралельно пишучи і публікуючи у літературних журналах та альманахах короткі оповідання. У 2013 році стала лауреатом третьої премії міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Кіносценарії» за свій дебютний повнометражний сценарій «Три людини, два світи». З тих пір повністю посвятила себе улюбленій справі.

Що таке щастя?

36587393 613662035677596 4008608606466342912 n

Особисто для мене поняття «щастя» тісно пов’язане із почуттям вдячності. Вдячності Богу, світу, долі, людям довкруги і, так несподівано, різної складності проблемам, які так чи інакше є невід’ємною частиною життя.

Якщо перші пункти не викликають зайвих запитань, то як ж бути з останнім? Як навчитись бути вдячною за те, що приносить страждання або, як мінімум, незручності? Відповідь, яку я знайшла у книжці Віктора Франкла «Людина в пошуках справжнього сенсу: психолог у концтаборі» та обрала собі за життєвий орієнтир, звучить наступним чином: знаходити певний сенс і в проблемах також.

Звісно, сенс не може бути єдиним і універсальним для усіх життєвих переживань, та у всякому разі кожна ситуація приносить неоціненний досвід. Досвід, який можна виміряти гостротою емоцій, проаналізувати, детально занотувати на папері та передати у спадок персонажу, якого створюю, а той у свою чергу проживе його по-новому, по-своєму. Бо таке воно щастя сценариста – створити максимально живого і самодостатнього героя та зі сторони спостерігати за перипетіями його історії. Що по правді набагато радісніше, ніж кінцева, навіть вельми успішна, реалізація проекту.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему