Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Жовт 2016

Христина Голинська: «Щастя – це йти за покликом серця»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Христина Голинська – героїня Щастя на НародUA. "Важливо знайти у своєму житті істинне призначення, покликання та йти, незважаючи ні на що, тим шляхом, яким ми нам підказує серце. Тільки так ми станемо щасливими, обиравши те, що нам справді приносить щастя", - говорить вона.

23 роки, с. Баня-Березів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл. Христина цікавиться різними видами рукоділля: канзаші, декупаж, композиції з цукерок, вишивка... Крім того, вона  дуже любить подорожувати.

Що таке щастя?

"Щастя – це коли здорові та щасливі твої рідні і друзі, тому що у нашому світі здоров’я за гроші не купиш. Щастя – це коли всі діти мають батьків, а батьки – дітей. Це також мир у рідній країні, який ми так важко виборюємо не один рік, це коли добре знаєш, що ти є улюбленою дитиною Бога", - говорить вона.

Крім того, для неї щастя – це мати можливість подорожувати, бачити світ у всій його красі, познайомитися з іншими культурами, розвиватися щодня та займатися улюбленою справою. Важливо знайти у своєму житті істинне призначення, покликання та йти, незважаючи ні на що, тим шляхом, яким ми нам підказує серце. Тільки так ми станемо щасливими, обиравши те, що нам справді приносить щастя.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему