Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Трав 2016

Христина Гапонюк: «Щастя - це більше віддавати, ніж отримувати»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Христина Гапонюк - героїня Щастя на НародUA. "Щастя це те, що ти маєш, а не те, що ти хочеш мати", - впевнена вона.

Христина Гапонюк, 25 років, проживає у Львові. Працює івент-менеджером. Любить музику, творчість, цікавиться всім, що є навколо.

Що таке щастя?

Щастя – це коли ти реалізовуєш свою творчу енергію в життя; коли ти маєш право вибору у будь-якій ситуації; коли ти здоровий і дорогі тобі люди теж; коли ти маєш змогу взаємно любити, ділитися переживаннями, мріями, планами, не соромлячись; коли тебе приймають таким, який ти є...

Щастя це те, що ти маєш, а не те, що ти хочеш мати. Ми завжди забуваємо цінувати те, що маємо. Ціле життя женемося за рожевими мріями. Але коли вони досягнуті, нас це вже не влаштовує. Ми знаходимо іншу мету, заради якої кидаємо те, що так важко досягали протягом певного часу. Така людська природа. Але є і так люди, які цінують те, що мають, радіють і відчувають себе щасливими!

Щастя не приходить до похмурих людей. Дивіться на життя під іншим кутом, шукайте весь час щось добре, самі робіть добро та не чекайте нічого взамін – тоді у Вас буде щастя. Просто віддавати важливіше, ніж отримувати. Тоді Ваше щастя примножиться у кілька разів.

Щасти Вам!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему