Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Лист 2016

Христина Букатчук: «Щастя – це коли можеш бути впевненою у людях»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Христина Букатчук – героїня Щастя на НародUA. "Невидимі ниті зав’язані на наших зап’ястях. Щастя - коли знайдеш, до кого вони ведуть. Щастя - коли вивільнишся з них", – говорить вона.

Христина Букатчук, 27 років. Поетеса, літературний критик, радіожурналіст. Живе і працює в Івано-Франківську. Автор збірки поезій «Відьма і янгол» (2014), літературно-критичних текстів «Litesse» (2016) та публікацій на літературно-мистецьких сайтах. Тримається осторонь тусовок і об’єднань сучукрліту. Вважає, що письменник - це «насамперед текст, а не піна слави на хвилях публіки».

Що таке щастя?

Чим є щастя? Щастя - це коли тебе не зраджують. Коли є вірність. І відданість. Коли можеш бути впевненою у людях. Коли знаєш, що за тобою ідуть. І коли є за ким іти. Поза взаємодією його немає. З людьми. З природою. З метафізичною тишею в собі. Це прерія, позначена мовчанням. Це ілюзія повноти життя. Це замкнутість від реалій у плетиві суб’єктивного ego. Це єдність з тим, на що відбувається проекція цих імпульсів. Бо ж не від них іде щастя... Воно в людині. Ніщо і ніхто не пробудить щось, якщо його немає всередині. Нічого не приходить зовні. Навіть щастя. Особливо щастя. Навіть люди. Особливо люди. Коли їхня привабливість не присутня в тобі - вона не присутня і в них. Вона не притягує до них. І вона ж притягує. Невидимі ниті зав’язані на наших зап’ястях. Щастя - коли знайдеш, до кого вони ведуть. Щастя - коли вивільнишся з них.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему