Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Бер 2016

Боісіда і щастя: «Інопланетяни в шоці»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Боісіда (Олена Березюк) – героїня Щастя на НародUA. "Почуваюся щасливою у стані глибокої самосвідомості, коли  маю змогу фантазувати, розслаблено спостерігати за плином часу. Це мій улюблений різновид щастя - стан самогіпнозу", - ділиться своїми секретами щастя дівчина.

Олена Березюк - поет, прозаїк, журналіст. Народилася на Рівненщині. Дитинство провела у місті Славута на Хмельничинні. Зараз мешкає у Києві. Хобі: живопис, фотографія, дизайн, траволікування.

Що таке щастя?

Щастя -  дуже  людське  поняття.  Скажімо, брати наші менші  апріорі щасливі (принаймні, мені так здається, коли я дивлюся на свого кота). Передчуваю, що інопланетяни, якщо вони зараз за нами спостерігають, теж в шоці від нашого суперечливого світосприйняття й способу мислення.

Ну а якщо серйозно, гадаю, стовідсоткового щастя не існує. Цей стан недосяжний  і малозрозумілий  як, скажімо, вічне життя, еліксир молодості, філософський камінь. Найчастіше людина розуміє, що була щасливою, лиш  колись давно, у минулому… ну і зараз у свої спогадах. 

12324925 941574242622360_510333730_n

Для мене найбільша втіха – не поспішати. Коли мій час належить мені, лиш тоді я належу сама собі.

Я  не люблю  змагатися,  не люблю  почуватися залежною від банальних речей (гроші на телефоні, комфортна  постіль, гарячий душ) від потреб свого тіла (спрага, голод, сон).  Мені дискомфортно,  коли я намагаюся догодити людям, робити те, що мені не подобається. Зате  почуваюся щасливою у стані глибокої самосвідомості, коли  маю змогу фантазувати, розслаблено спостерігати за плином часу. Це мій улюблений  різновид щастя - стан самогіпнозу. 

Щастя - встигати  все, що хочеш.  Помічати деталі, природу, людей.

Щастя – натхненно писати… (як зараз)  і - кохати.

А нещодавно я зрозуміла, що можу почуватися щасливою тільки тоді, коли мені є чого прагнути. Коли  мені не вистачає чогось дуже важливого. Бажати чогось дуже сильно, мріяти про нього до щему у серці – найбільше щастя. Коли отримуєш бажане, зникає сенс життя. Щастя - процес, а не результат.

Ну і, звісно, щастя почуватися здоровою.  Людина  – слабка істота – плюс-мінус  декілька позначок на шкалі  Фаренгейта – і   комфорту як не було. 

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему