Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Квіт 2016

Богдана Кунікевич: «Щастя можна відчути на смак і на дотик»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Богдана Кунікевич - героїня Щастя на НародUA. «Особисто для мене, щастя - маленькі, щоденні дрібниці, які змушують мене посміхатись і викликають теплі почуття», - говорить вона.

Богдана Кунікевич, 22 роки, проживає у місті Стрий Львівської області. Вона вже 4 роки є членом організації ПЛАСТ, грає на гітарі, займається волонтерством.

Що таке щастя?

Особисто для мене щастя - маленькі, щоденні дрібниці, які змушують мене посміхатись і викликають теплі почуття. Коли я щаслива, хочеться ділитись цим почуттям з іншими.

Хоч щастя і вважають абстрактним поняттям, я вважаю його можна відчути і на смак, і на дотик. Хіба дотик коханої людини, чи смак улюбленої страви не може зробити нас щасливими хоч на мить?

Якщо брати, до прикладу, власне життя, то моє щастя у простих речах. Я обожнюю подорожі і ловлю кайф, підкорюючи нові висоти гір. Я люблю теплі сімейні вечори, посиденьки з друзями, просто робити добрі речі і отримувати щире "дякую" у відповідь. Саме це робить мене щасливою. Як банально це не звучало б.

Для мого щастя не потрібно витрат, нагород, потрібно просто брати від життя те, що воно тобі дає і завжди прагнути до більшого.

І щоб там не писали у розумній Вікіпедії, дати визначення поняттю "щастя" нереально. Кожен з нас має своє розуміння цього поняття. Хтось вкладає у нього певні наукові терміни, а хтось, як я, залишається мрійником і оцінює щастя як речі, що дарують насолоду і радість.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему