Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Вер 2015

Богдан Воронін: «Потрібно шукати своє щастя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Богдан Воронін - герой Щастя на порталі Народ UA. "Потрібно шукати своє щастя. Воно просто так не прийде і не сяде біля тебе", - каже він.

Богдан Воронін, 20 років, проживає у Львові. Улюбленого заняття в нього як такого немає. Цікавиться всім. Єдине що йому до душі – це футбол.

Що таке щастя?

- Для мене щастя - це просто відчуття. Воно не може бути довготривалим.. Наприклад: ти маєш багато грошей і , навіть, багато друзів, але в деякі моменти ти відчуваєш себе ображеним на весь світ. Щось в середині не на своєму місці. І ти зрозуміти не можеш чому ж?.. Ніби все є, але чогось бракує.

Людина відчуває щастя лише в певні моменти.. Ось побачив ти в автобусі людину, яку не бачив цілий рік, або, коли ти приїжджаєш додому після довготривалої відсутності.. Щастя тебе переповнює в такі хвилини. Або отримати довгоочікуваний подарунок, або ж проста усмішка незнайомої людини – це теж приносить неабияке щастя.

Але, насправді, для мене щастя великого значення не має. Є радіо – добре, ні - теж добре.
Щодо історій, то їх є багато.  Багато чого згадую з посмішкою на устах.

Потрібно шукати своє щастя. Воно просто так не прийде і не сяде біля тебе. Також, заради щастя потрібно боротися, якщо воно справді для тебе важливе та цінне.

Люди, будьте щасливими!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему