Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Груд 2015

Богдан Рибак: "Щастя втілюється в простих речах"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Богдан Рибак - герой Щастя на Народ UA. "Усе в цьому житті залежить від нас самих", - каже він.

Богдан Рибак, 25 років, проживає у Львові. Займається розробкою ігор та додатків. Улюблені заняття: любить довго спати, читати книги, спілкуватися з друзями, слухати хорошу музику, дивитися цікаві фільми, гратися в ігри та бавитися з тваринками.

Що таке щастя?

Усе дуже просто. Для мене щастя - це процес, який найкраще втілюється в простих речах:  з’їсти морозива сидячи на даху в теплу літню погоду, покататись на ровері нічними вуличками, поки місто спить, їхати в поїзді на верхній поличці, заглядаючи у вікно, слухати як муркає кіт, цілувати когось, кого любиш і ще багато дрібних речей.

Насправді цей список можна продовжувати і продовжувати, але наприкінці все зведеться до вибору, нашого вибору, ми самі обираємо бути щасливими чи бути нещасними.

Усе в цьому житті залежить від нас самих. Ми ковалі свого щастя. Отож, ми не маємо права опускати руки. Життя – це вічна боротьба. Йдіть вперед, втілюйте в реальність свої мрії, не забувайте кожного дня робити трішечки добра та говорити важливі слова вашим близьким. Щасти Вам всім!

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему