Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Бер 2017

Богдан Пащенко: "Щастя — це співзвучні люди поруч"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Головне, щоб співзвучні люди супроводжували тебе на бруківці життя. Це і є щастя", — говорить Богдан Пащенко — герой Щастя на НародUA.

Богдан Пащенко, 25 років. Родом із Вінниці, навчається, працює та проживає у Києві, аспірант та провідний інженер відділу дистанційної освіти Національного університету харчових технологій. У вільний час полюбляє «писати різне», не зважаючи на жанри, умовності, закономірності та правила. Захоплення: справжня література, гарна музика, арт у всіх його проявах, активний відпочинок, фантазування, сміливі креативні люди та проекти.

Що таке щастя?

Щастя – це співзвучні люди поруч.

Життя пролітає, галактики закручуються, а Всесвіт дихає. Ти дихаєш разом із ним, намагаєшся розвиватись, іти, бігти. Та кожен подих не має смаку, кольору та запаху, якщо ти проживаєш його сам. Навіть вовку-одинаку чи росомасі час від часу потрібен хтось поруч. Тому щастя для мене — це ті, хто дійсно з тобою, незважаючи на політику, курс валют, погоду та положення планет. Ми такі різні, наче протилежні сторони світу, елементи таблиці Менделєєва, кольори спектру чи дівочі настрої. Але нас щось споріднює. Щось глибше за атоми, яскравіше за світло. Щось сильніше за гравітацію. Ми співзвучні невидимими душевними струнами, які звучать в унісон. І нехай з боку це лише галасливе репетування непоєднуваних звуків, але воно наше та особливе. Разом працювати, дуріти, відпочивати та віднаходити себе. І нехай їх небагато, та для мене якість завжди у пріоритеті, якщо можна користуватись такими банальними висловами. Та нехай буде так, адже для мене це правда, єдина і справжня.

Щира посмішка, потиск руки, слова на кшталт: "Не парься, хлопче" або "Ти це здолаєш, бо ти, це — ти", теплий чай по вечорах, пиво, просте та дитяче марнування часу — і все. Та до біса його величність бакс, вісімдесяті айфони та останні моделі "мерсів". Хай усе це забирає хто хоче. Головне, щоб співзвучні люди супроводжували тебе на бруківці життя. Це і є щастя. А іншого й не потрібно...

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему