Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Серп 2016

Богдан Копильчак: «Щастя – це найсильніший наркотик»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Богдан Копильчак – герой Щастя на НародUA. "Щастя може бути настільки всеохопним, що, як то кажуть, можна задихнутися", – стверджує він.

Богдан Копильчак займається рекламою та вихованням свідомих громадян. Захоплення - українські дівчата.

Що таке щастя?

Можливо дехто вважатиме це банальним, а інші можуть зі мною не погодитися, але щастя – це найсильніший наркотик. Тому не дивно, що кожна людина на Землі так його прагне. Також не менш дивно, що чим давніше ми почували себе щасливими, тим гірше ми виглядаємо і тим більше нам не вистачає щастя.

Хоча дивно, що я так сприймаю щастя, адже наркотики я ніколи не вживав. Тим не менш, щастя – стан зовсім не постійний. Ми відчуваємо себе щасливими спалахами, дозами. І чим довше ми востаннє відчували щастя, тим сильніше і швидше ми хочемо повторити цей стан. Але ось що дивно, як і до наркотика, так і до щастя звикаєш. І щоразу, коли щось стимулює нас бути щасливими, нам потрібно цього все більше і більше: любові, насолоди, задоволення. Та коли подразника давно не було, щастя може бути настільки всеохопним, що, як то кажуть, можна задихнутися.

Ні, ну щастя справді як наркотик. Щастя змушує забутися в ньому, не переживати за повсякденні чи глобальні проблеми. Шукати його чи стрімголов гнатися за ним. Зробити ціллю життя пошук саме певного різновиду щастя, не спробувавши інші сорти.

Щоб ви зараз не подумали, але від такої залежності я б не відмовився. Єдине, що мій прагматизм змушує мене старанно слідкувати, щоб періоди прийому були структуровані, а подразники варіювалися. В таких випадках спонтанний прийом щастя має великий успіх. Тоді ж народжується щось нове. Наразі, це ще не нове покоління, а лише ідеї. Так, саме ідеї, а не мрії. Бо, як на мене, мрії - це ознака слабкої волі. Бо якщо ти робиш хоча б незначні кроки до власної мрії, тоді ти реалізуєш її за допомогою ідей. Ось такі ідеї-кроки і зароджуються тоді, коли ефект забуття пропадає і виникає бажання повернутися в цей прекрасний наркотичний стан під назвою щастя.

Так що, запрошую Вас приєднатися до найбільшого і при тому єдиного на цілий світ Клубу неанонімних «щастьоманів» і Вам не захочеться кидати бути щасливим.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему