Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лют 2015

Беназир Бекмухамедова: «Щастя – це пройти і взлети, і падіння»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Щастя – це жити цікаво, аби пройти усе – і бійки, і вечірки, і взлети, і падіння», - усміхаючись, зізнається Беназир Бекмухамедова. Для дівчини щастя, у першу чергу, складається з комфортного домашнього вогнища, життя, наповненого колоритними фарбами, і простих усмішок близьких людей.

Беназир Бекмухамедовій – 19. Вона родом з сонячної Астани, але вже майже два роки проживає у Новому Орлеані - американській столиці справжньої містики, вечірок та яскравого Марді Гра. Захоплюється дівчина вінтажними речами, культурою Ірландії та кінематографом. Як популярними сучасними стрічками, так і шедеврами 20 сторіччя.

 

- Чи помітили ви, що щастя буває швидкоплинним? Цей факт часто збивав мене з пантилику, так от, я за те, аби щастя ніколи не закінчувалося.

Я дуже щаслива, що у мене така сім'я – так, звучить банально, але мені з ними пощастило, я можу поділитися з ними будь-чим, розповісти про що завгодно.

А також кожного разу я усе більше переконуюся, що щастя - не у матеріальних речах. Уже багато було прикладів у моєму житті, коли гроші не можуть допомогти тобі з твоєю душею.

Щастя для мене – це залишатися спокійною, це жахливо важко.

Щастя – це втрата можливості когось критикувати, що часом теж дається не легко.

А ще мене нещодавно вразили слова мами – "ти надто серйозна і все сприймаєш усерйоз, смійся частіше". От це я і намагаюся робити, особливо з сім'єю.

Щастя – це жити цікаво, аби пройти усе: і бійки, і вечірки, і взлети, і падіння. В мене такого досвіду поки немає, але я от особисто вважаю, що, наприклад, у Френка Сінатри і містера Роббі Уільямса було і є щасливе життя. Чому? Тому що у них було все – гроші, сім'я, успіхи і поразки.

Чоловік, шлюб, діти – це щастя не для мене. Я відчуваю, що це не дасть мені цього почуття, мені потрібно розібратися з собою, і це життя я хочу присвятити собі, як би егоїстично це не звучало. Присвятити собі – це займатися тим, чим хочеться, подорожувати, навчатися тим професіям, які цікаві мені. Стати більш духовною.

Взагалі, хочу сказати, що люди з самого початку щасливі, тому це почуття не потрібно шукати. Як на мене, достатньо зазирнути у себе. Іноді є так багато речей, що можуть зробити тебе щасливою – навіть така дрібниця як сон.

 

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему