Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Жовт 2016

Аріна Вовк: «Щастя – це цінувати людей»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Аріна Вовк - героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя – це стан душі, коли найсильніше відчуваєш цінність життя та радієш, що взагалі живеш на світі", - каже вона.

Аріна Вовк, 22 роки,  проживає у місті Рівне. Вона цікавиться іноземними мовами, книгами, історичними фільмами та музикою.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це стан душі, коли найсильніше відчуваєш цінність життя та радієш, що взагалі живеш на світі. Я щаслива, коли все добре в моїх рідних, близьких та у мене. Немає більшого щастя, ніж відчувати, що люди люблять тебе і радіють твоїй присутності. В цьому я стовідсотково впевнена. І ще дещо: цінуйте цих людей. Не скупіться на добрі слова та обійми, поцілунки, допомогу, пораду або просто щиру посмішку у відповідь. Іноді такі речі роблять сильнішими як інших людей, так і нас самих.

Тепер історія про щастя: вчора я загубила ключі від квартири, коли гуляла з друзями, але виявила це, коли була біля дому. Я вже почала панікувати та уявляти як це все буду пояснювати своїм батькам, думати про наслідки, але потім я вирішила повернутись в те місце і пошукати їх. Коли я зайшла в кафе, то побачила ключі на підлозі біля нашого столика. Я неймовірно зраділа. В такі моменти віриш в чудо та щастя.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему