Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Лют 2016

Анжела Корнієнко: «Щастя - це новизна»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наша сьогоднішня героїня рубрики Щастя - Анжела Корнієнко. "Щаслива людина постійно шукає чогось, з чим їй ще не доводилося зустрічатися", - вважає вона.

Анжела Корнієнко – затятий мандрівник. Вона не бажає жодного дня сидіти на місці і воліє постійно змінювати все довкола, робити його новим, цікавим і незвичним.

- Щастя – це коли ти можеш відчувати щось нове. Щаслива людина постійно шукає чогось, з чим їй ще не доводилося зустрічатися. Адже якщо сидіти склавши руки, то можна так і не відчути себе щасливою людиною.

Щастя у тому, аби новизна стала частиною твого повсякденного життя.

Кожен новий день для мене – щасливий початок чогось нового. Немає жодного однакового дня у моєму житті. Сьогодні я можу піти на заняття з бального танцю, а вже завтра відпрацьовувати найефективніші удари з професійними боксерами. А якось я навіть одночасно ходила у вокальну студію та на гурток зубних техніків.Я часто переїжджала, і це додавало мені ще більше азарту. Адже нове місце проживання – це нові знайомства, нові цікаві місця та незабутні враження. Я жила і в найвіддаленішому селі на Черкащині, і у величному Петербурзі, але жага до чогось нового ніколи не полишала мене. Сьогодні я знову переїхала на Черкащину і відкриваю нові її горизонти. До речі, наші Буки – це дійсно міні-Швейцарія.

Все нове приносить мені щастя і я не зупиняюся, а продовжую впевнено рухатися у тому ж напрямку. Сподіваюся, нового у світі набагато більше, ніж я зможу побачити!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему