Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Квіт 2016

Антоніна Винницька: «Щастя - це коли ти перестаєш чогось чекати»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Антоніна Винницька - героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це таке відчуття свободи і потрібності комусь одночасно", - говорить вона.

22 роки, проживає у Тернополі. Любить подорожувати, читати цікаві книжки, проводити час з близькими їй людьми.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це щось особисте. Мабуть, в кожного щастя особисте. Те, що іншим не завжди розкажеш, щось сокровенне, щось тільки твоє. Від цього в тебе мурашки по шкірі, воно гріє  душу та наповнює тебе світлом з середини.

Щастя – це таке відчуття свободи і потрібності комусь одночасно. Стан цілковитого душевного та фізичного спокою, рівноваги, гармонії з собою.

Та й взагалі… Припиніть чекати п'ятниці, літа, зими, когось, хто закохається у Вас такого, який Ви є, іншого  життя тощо. Щастя досягається, коли припиняєш чекати на нього і береш все від моменту, в якому ти зараз, проживаєш кожну хвилину, день, тиждень, насолоджуєшся часом, не думаючи про завтра.

Завтра ще не настало. У нас є сьогодні. Хто ж знає, що станеться завтра. Можливо, нас не буде. Можливо, Земля вибухне як водяна кулька, або ж впаде метеорит. Тоді нас не стане. Ми будемо шкодувати, що витрачали час на непотрібні переживання, сварки та похмурий настрій.

Ось чому потрібно жити моментом. Тут і зараз. Беріть від життя все і воно відкриється перед Вами!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему