Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Квіт 2014

Анна Ташлай: «Виберіть щастя зараз»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

У нашій рубриці ЩАСТЯ - Анна Ташлай. Вона захоплюється спортивним туризмом, літературою та наукою. Анна нагадує, що щастя - всередині нас. Просто потрібно відчути його і постійно тримати з ним зв'язок. Щастя - це джерело в самій людині, яке не варто ховати під купою всіляких умовностей.

«Сьогодні встає для мене нове сонце; все живе, все, що рухається, все ніби говорить до мене про мою пристрасть, все запрошує мене насолоджуватися ним...»

Анна де л'Анкло

 

 10257334 o


«Шукайте радість не зовні, а всередині»

Анна Ташлай. Захоплення: спортивний туризм, хороша література та наука.

- Я свято вірю в те, що щастя починається всередині нас самих. Усередині – джерело, зовні – результат. Згадайте приклади з вашого життя – найяскравіше позитивне переживання за останній час. Відчуйте його заново і дайте відповідь на запитання: що в ньому було такого, що зробило його особливо прекрасним? Зверніть увагу на те, як ви почувались. Чи були ви щасливі, раді, задоволені або сумні, роздратовані?

Такі спогади ми вважаємо «гарними». Чому? Вам було добре, хоча нічого особливого і не відбувалося. Можливо, ви просто гуляли із собакою або видалась тепла днина тощо. Це могло бути що завгодно, але ви відчували радість і щастя. Ситуації із зовнішнім антуражем - як багатим, так і не дуже - бувають радісними для нас, якщо усередині панує усмішка й очікування щастя.

10300802n

Якщо ж в душі панує смуток, то він, зрештою просочиться назовні й пофарбує все в похмурі кольори.

Коли ви втратили радість, не дивіться назовні, шукайте її всередині.

Нагадайте собі, що ви чудова людина, усе у вас виходить, ви можете, якщо захочете, отримати все, чого побажаєте. Кажіть собі приємні слова, створіть свідомо щастя всередині, потім воно стане природним й пошириться зовні.

Щастя або гнів і роздратування, радість або смуток – це ваш свідомий вибір, або ви можете зробити його таким. Виберіть щастя зараз.

 

 

Фото надані Анною Ташлай

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему