Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Бер 2018

Анна Силка: "Щастя – бути з тим, хто з тобою на одній хвилі"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Найбільше щастя, коли людина знайшла себе у цьому житті, коли вона знає для чого і для кого вона живе", – розповідає Анна Силка – героїня Щастя на НародUA.

 29178083 1622682321148258 7809680596438876160 n

Анна Силка, 25 років

 

Мріяла бути журналістом, а стала педагогом

Я народилася і виросла у Полтаві. Закінчила Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка за спеціальністю «Філологія. Українська мова та література».

З дитинства захоплювалась музикою, мріяла бути журналістом, але стала педагогом. Близько трьох років працювала вчителем української мови та літератури у місцевій школі.

Але, за велінням долі, переїхала з чоловіком до сонячної і теплої Іспанії, де зараз і проживаю. Посилену вчу іспанську, ходжу на мовні курси та потрохи занурююсь у звичаї і традиції країни, яка мене прихистила.

Пишу вірші, друкуюсь у літературно-художніх виданнях. Люблю подорожувати, захоплююся фотографією та музикою. У майбутньому хочу видати свою збірку віршів. Обожнюю фільми на історичну тематику.

Що таке щастя?

Раніше я думала, що щастя – це отримати гарну оцінку, вступити до ВУЗу на омріяний факультет. Але згодом, зрозуміла, що це маленьке поняття, яке всі шукають у чомусь великому - зовсім поруч, як говорив Кузьма: «Велике щастя - зустрічати новий день». І це дійсно так, воно (щастя) довкола нас, у простих речах: коли ти прокинувся у гарному настрої, коли маєш змогу чути і побути почутим, коли займаєшся улюбленою справою і реалізовуєш свої найзаповітніші мрії, коли живі та здорові найрідніші люди, коли ти маєш змогу розвивати себе як особистість.

Щастя - бути з тим, хто з тобою разом на одній хвилі. Але найбільше щастя, коли людина знайшла себе у цьому житті, коли вона знає для чого і для кого вона живе.

«Щастя у простих речах», або «Я вірю»

Я вірю щастя в світі є,

Його шукати нам не треба,

Само прийде й знайде тебе,

Й тоді повіриш: «Все можливо!»

 

Буває й небо світлий день

Так часто змінює на зливу,

Ховає в хмарах біль і щем –

Тоді й не віриш в свою силу.

 

Коли з собою сам на сам,

Коли з думками наодинці:

Яскравий промінь сонця нам

Відродить райдугу з криниці.

Анна Силка

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему