Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Серп 2015

Анна Саєнко: «Щастя – це спокій душі»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Порція Щастя - від Анни Саєнко. "Щастя - це впевненість у тому, що все буде добре", - говорить вона.

Анна Саєнко – яскрава дівчина, яка завжди старається бачити в усьому щось добре і позитивне. Анна мріє стати вчителем, який буде прикладом для своїх учнів та навчить їх чомусь важливому. Вона проживає у Києві і навчається на англо-німецькій філології, з кожним днем покращуючи свої знання у цих двох мовах.

- Для мене щастя – це спокій власної душі. Впевненість у тому, що все буде добре. Впевненість у здоров’ї та благополуччі рідних та близьких людей. Я думаю, що щастя – це течія життя, яка йде поруч із життєвими подіями і іноді, в момент, коли ми відчуваємо що все навколо відбувається правильно та радісно, ми ловимо цю течію руками і наповнюємо себе приємним почуттям.

Для мене щастя – це коли конфлікти розв’язуються з допомогою життєвих подій, які настигають нас випадково та непедбачувано. Той момент, коли ми розуміємо, що все закінчилося і залишилося у минулому, до якого немає вороття нікому і це ніколи більше не відбудеться з нами – це щастя.

Щастя – це емоції, які ми відчуваємо в найбільш приємних ситуаціях, що стаються іноді зовсім несподівано. Наприклад, коли ти довго не міг вирішити якусь задачу чи проблему, і ось воно, рішення – це щастя! Коли погане закінчується і ти відчуваєш прихід чогось нового та яскравого, коли ти маєш змогу поділитися цим з іншими і переповнити їхні думки радісними емоціями – це щастя! Давати і не чекати нічого на подяку, відчувати, як стаєш світлішим у власних очах і в очах близьких тобі людей – це щастя!

Не думайте про погане і нехай невдачі вас не зупиняють. Знайте, що після заходу сонця і темної ночі, знову буде світанок, який принесе нові спогади та нові відчуття у ваше життя! І навіть якщо світанок довго не настає, і ніч затягується на безмежну кількість годин – не дивіться на холодну землю під ногами. Підніміть свій погляд догори – як прекрасно вкрите нічне небо яскравими зірками! Старайтеся шукати в усьому позитив та радість, і навіть якщо вам здасться, що щастя покинуло вас, ви зрозумієте, що ця крихта безкінечної ейфорії завжди живе у вас всередині. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему