Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лист 2014

Анна Пилипенко: «Щастя – це жити тут і зараз»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Щастя – це жити тут і зараз, не перейматися порожніми речами, а цінувати справжнє і намагатися прожити кожен день з певними враженнями і висновками для себе», - ділиться своїми думками з НародUA про щастя молода черкаська журналістка Анна Пилипенко. Для дівчини щастя - це щось між дрібницями і глобальними речами, як би суперечливо це не звучало. Головне – вміти знайти і втримати баланс.

Анні Пилипенко – 20 років. Вона навчається у ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, захоплюється музикою, дизайном, вивченням іноземних мов і, при цьому, знаходить час для улюбленої справи – написання віршів та оповідань.

 

thrthb

 

- «Щастя можна розуміти по-різному», - писав Еріх Марія Ремарк ("Життя в борг"). Для когось щастя може бути в буденних речах, наприклад, у каві, в улюблених квітах, прочитаній книзі, розмові з дорогою людиною.

Хтось у щасті вбачає можливість виразити себе, досягти якогось успіху або певного статусу у суспільстві.

Для мене щастя - щось середнє між одним та іншим.

Я знаю, що немає сенсу гнатися за тим, чого вже не зможеш догнати, як за потягом, на який ти спізнився. Або, навпаки, очікувати занадто великого результату від виконаної праці.

Щастя – це жити тут і зараз, не перейматися порожніми речами, а цінувати справжнє і намагатися прожити кожен день з певними враженнями і висновками для себе.

Це вміння пропускати повз себе неприємних людей і вміння цінувати близьких та рідних, а, точніше, те, що вони можуть бути з тобою, а ти з ними.

Також, щастя – це те, що ми живемо. Ми можемо наповнити наше життя яскравими подіями і приємними згадками, замість того, щоб сидіти і нічого не робити. Можемо подорожувати, робити добрі справи і вірити в хороше майбутнє. Тож, все залежить тільки від нас, і щастя – лише в наших руках!

 

Фото надане Анною Пилипенко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему