Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Серп 2014

Анна Наконечна і щастя: активне життя, кохання, краса світу, мир...

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

У рубриці "Щастя: люди" - Анна Наконечна. Вона дуже любить музику, захопилася бальними танцями. Для Анни щастя - насолоджуватися кожним днем життя і всіма його подарунками. Крім того, це вести активний спосіб життя, насолоджуватися красою навколишнього світу, відчувати поруч "найдорожчих людей".

Чому не відчути задоволення відразу? Як же часто щастя руйнується приготуванням, безглуздим приготуванням.

Джейн Остін

 

IMG 4302_1

 

Анна Наконечна. За фахом - юрист. Планує займатися науковою діяльністю. Дуже любить музику, нещодавно почала займатись бальними танцями.

- ЩАСТЯ - це просто ЖИТИ: мати можливість ходити і вести активний спосіб життя, бачити і милуватись красою навколишнього світу, слухати звуки музики, спів пташок і шум дощу, кохати взаємно, щиро, віддано, бути потрібному і корисному в родині та суспільстві, відчувати, що тебе люблять, цінують, поважають.

Можливо, це звучить якось узагальнено, але, насправді, коли наша країна здригається від вибухів та пострілів, коли гинуть люди та з кожним днем збільшується кількість скалічених душ і тіл, які волають про допомогу,- нічого ціннішого за життя немає.

А тому, прокинувшись вранці, дякуєш Господу за те, що у твоє вікно заглянуло сонце, що лунає спів птахів, і ти щасливий, що життя триває і що поруч з тобою найдорожчі для тебе люди.

Тож, любімо життя і будьмо щасливі! Мирного усім неба над головою!

 

Фото надані Анною Наконечною.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему