Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Жовт 2015

Анна Кузнецова: «Щастя - це внутрішнє піднесення»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анна Кузнецова - героїня Щастя на Народ UA. "Я вірю, що в стані «щастя» можна перебувати постійно. Цьому необхідно лише навчитись", - впевнена вона.

Анна Кузнецова, 26 років, проживає у місті Львів. Вона  любить подорожувати різними містами та країнами, обожнює походи в гори та активний відпочинок.

Що таке щастя?

- Щастя для мене - це коли я відчуваю внутрішнє піднесення, коли кожна клітинка мого тіла радіє життю. Так ось, зазвичай почуття щастя приходить, коли трапляються якісь приємні події в житті. Але я вірю, що в стані «щастя» можна перебувати постійно. Цьому необхідно лише навчитись.

На даному етапі мого життя я намагаюся вчитись: веду щоденника, а потім перечитую ті дні, коли я була особливо щасливою і це допомагає відчути те щастя знов, навіть коли на дворі похмурі осінні дні. Взагалі, я вважаю, що людина повинна вчитись все своє життя, а не тільки в школі чи університеті. Тільки так вона росте розумово, морально та духовно.

Можу навести кілька прикладів. Ось такі останні щасливі моменти в моєму житті: мені тричі за день зробили комплімент, що я чудово виглядаю, це ж так приємно; знайомство з чудовими людьми; похід на гору  Тростян, Кам'янецький водоспад та озеро Журавлине - це було пречудово. Перечитуючи це, ти ніби знову повертаєшся назад там, де ти був щасливим.

 Ось таке моє щастя. Я сама його створюю. Будьте щасливими!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему