Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Жовт 2015

Анна Кузьміна: «Щастя – це мати коло себе рідних людей»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анна Кузьміна - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя любить, коли за нього люди борються", - говорить вона.

Анна Кузьміна, 16 років, проживає у місті Київ. Улюблене її заняття – це моделювання ООН. Загалом цікавиться абсолютно всім, обожнює подорожувати та дізнаватися щось нове.

Що таке щастя?

- Щастя – це мати коло себе рідних людей, розділяти з ними моменти радості, ділитися приємними новинами, радіти кожній хвилині проведеній з ними. Як же ж круто мати таких надійних людей в житті. Це ж так важливо, щоб хтось тебе тримав за руку, казав, що ти все одно найкраща людина у світі, що в тебе все буде добре, що негаразди в житті тільки тимчасові. Такі люди дають надію на краще майбутнє та надійність в теперішньому. Таких людей потрібно цінувати.  Не повертайтеся спиною до них. Можливо, таких людей ви більше ніколи не зустрінете.

Щастя любить, коли за нього люди борються. Його потрібно добиватися, наполегливо й вперто. Щастя любить хоробрих. Взагалі, будьте щасливими тут і зараз. Не чекайте особливої нагоди. Можливо, її і не буде. Цінуйте життя, кожну її неповторну мить. Радійте дрібницям та сійте добро навкруги. Можливо саме ваша посмішка підніме з колін незнайому людину та дасть надію на краще.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему