Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Квіт 2014

Анна Куриленко і щастя: піклуватися, цінувати, вірити, пробачати...

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

І знову ми відповідаємо на вічне питання "Що таке щастя?" життям і відчуттями конкретних людей. Цього разу в рубриці ЩАСТЯ - актриса Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Анна Куриленко.

Щастя - це, радше, не "мати", а "давати". Якщо б люди більше дарували у цьому світі, то і щастя було б більше.

 

Анна Куриленко. Захоплення: театр, мистецтво.

- Якби людина знала як відповісти на запитання "Що таке щастя, кохання, добро?", то, мабуть, будувала б своє життя інакше… Втім, ми не можемо достовірно відповісти на ці сакральні запитання, тому що у кожної людини поняття щастя своє. Якщо ти прийшов у цей світ, то це вже і є ЩАСТЯ у повному розумінні! 

«Служіть одне одному кожен тим даром, який отримали», - сказано у Святому Писанні. Для мене щастя в тому, що я можу служити даром, який дав мені Господь.

Останнім часом я багато думаю про культуру свого народу, його традиції, неймовірної краси національне вбрання. Вивчаю українські пісні, яких раніше не знала і не співала. Щастя, що ці речі так торкаються мого серця.

Прокидатися рано, піклуватися про інших, дивитися в очі коханому і бачити в них глибину радості та любові до життя. Молитися, пробачати, сподіватися, цінувати, вірити. Щастя, що - це рух, життя. Значить, в ньому є зміст.

Щастя знаходиться набагато ближче, ніж нам здається!!! Прислухайтесь - у нього такий світлий, чарівний голос…

 

 

Фото - Олексій Швець

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему