Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Черв 2015

Анна Костина: «Щастя - це стиль життя»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Цього разу щаслива героїня НародUA - Анна Костина. “Жити на повну, насолоджуватись кожною миттю та брати від життя все”. - ділиться своїм щастям з НародUA киянка Анна Костина.

Аня Костина жодної хвилини не сидить на місці, вона буває скрізь, де тільки можна бути. Ходить на безліч курсів одночасно, працює в кінотеатрі, подорожує, та ще й встигає паралельно навчатися. Вона займається косметикою, від чого отримує справжню насолоду.

Що таке щастя?

Щастя - це доволі цікаве поняття. Я вважаю себе щасливою людиною, тому що маю дуже велику сім'ю, яка мене завжди підтримує, маю коханого хлопця, цікаву роботу й цікаве навчання.

Якщо брати по мінімуму, то щастя - це шоколад, якого ніколи не буває багато. Щастя - бути вільним туристом в незнайомому місті, йти, куди ноги ведуть, не думати ні про що і ні про кого, повністю розчинитися в ньому і вірити, що це триватиме вічно!

Найбільше задоволення я отримую, перебуваючи на концерті улюблених груп, коли виходячи з концерту, ти не відчуваєш ні рук, ні ніг, ледве тримаєш голову на плечах, не впізнаєш свого власного голосу, бо він повністю охрип, а вуха позакладало, коли під час виступу улюбленого співака отримуєш майже фізичне задоволення, і ловиш ці моменти, які залишаються у твоїй пам'яті на все життя!

 

Фото надане Анною Костиною

Поділіться з друзями: