Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Бер 2020

Анна Іва: "Щастя або є, або його немає"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Розуміння щастя накопичується з часом, з усвідомленням, що справа, якою займаєшся приносить задоволення, що люди, які поруч - це саме ті, з якими завжди комфортно, що рідні здорові та радіють життю", – розповідає Анна Іва – героїня Щастя на НародUA.

Всесвіт нас чує, тож сидіти на місці і мовчати – точно не вихід

87067239 1454244781411820 2251101980283895808 n

Поет, прозаїк, вокалістка рок-гурту Puzzlebox, редактор, перекладач, копірайтер і лікар-рентгенолог – мій маленький список професій. Звати мене Анна Іва, люблю мандрувати та дізнаватися щось нове. Саме життя надихає мене на створення нових пісень та віршів, саме в світі довкола я вбачаю і головне джерело сил і велику перепону на шляху до успіху. Але ж, хіба не помилки та складнощі стимулюють нас на ріст та розвиток? Тому точно вірю, що навіть один крок вперед краще за десять кроків назад. Всесвіт нас чує, тож сидіти на місці і мовчати – точно не вихід.

Що таке щастя?

87532751 147281769687632 5027520040446984192 n

Щастя, як на мене, це стан постійний, який не здатні змінити коливання настрою, хвилинні емоції і таке інше. Воно або є, або його немає. Та при цьому воно не береться нізвідки. Розуміння щастя накопичується з часом, з усвідомленням, що справа, якою займаєшся приносить задоволення, що люди, які поруч – це саме ті, з якими завжди комфортно, що рідні здорові та радіють життю.

Особисто я вважаю себе щасливою, та іноді певні негаразди змушують мене про це забути, притуплюють, ховають це почуття. І тут найголовніше мати підтримку близьких людей та гармонійний контакт зі своїм тілом та розумом, аби достукатися до них та виявити істинні причини невдоволення і згадати, що насправді щастя і досі всередині тебе.

Мені це допомагають зробити заняття музикою та літературою, спілкування із родичами, коханим та обійми з ними, читання книг, можливість допомогти комусь завдяки знанням, що я маю в тій чи іншій сфері. Особливо я щаслива, коли відчуваю себе потрібною та захищеною. Себто душевний комфорт та стабільність також наближають до щастя.

У зв'язку з цим хочу побажати кожному мати можливість відчути себе щасливим тут і зараз, роблячи те, до чого лежить серце, знаходячись із тими, кого цінуєте ви і хто цінує вас. А якщо наразі цього немає – то обов'язково віднайти саме ваші складові щастя та будувати своє життя за власним бажанням.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему