Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Квіт 2014

Анна Гуц і щастя: кохання і впевненість у майбутньому

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Цього разу у рубриці ЩАСТЯ - "лист щастя" від Анни Гуц.

Анна Гуц – щаслива!

Важливо цінувати те, що ми маємо. Важливо бути вдячним Творцеві, природі і людям за все, що ми маємо. Саме це наповнює серце гармонією і допомагає наблизитися до «щастя» і залишити його назавжди, зробити його способом життя, а, можливо, й сенсом. Кожна людина може бути щасливою, якщо лише захоче. Анна Гуц розповіла НародUA, що вона, незважаючи ні на які негаразди, – щаслива, бо має найголовніше.

 

Анна Гуц, 24 рокиЗахоплення: організація свят, декор, флористика.

 

anna

 

- Зараз я - щаслива... Якщо зважити всі плюси та мінуси, то я – щаслива! Маю все, що необхідно для життя: їжу, одяг, житло і головне - кохану людину.

А через місяць ми повертаємося додому на рідну Україну, тож будемо ще щасливішими (зараз проживаємо в Росії).

Не вистачає впевненості у майбутньому. Хочеться мирної, стабільної ситуації у країні... Щоб мати змогу побудувати будинок, народжувати діток, займатися улюбленою справою... і разом з чоловіком постаріти.

 

377757104

 

Сократ казав: «Звичайна логіка стверджує: якщо ти нещасливий, значить, у тебе немає щастя. А раз його в тебе немає, то йди і шукай. Парадоксальна ж логіка говорить: якщо ти підеш шукати щастя, то ти його втратиш! Просто сядь і зрозумій, що воно в тебе є». Слова, сказані давньогрецьким філософом двадцять чотири століття тому, залишаються актуальними навіть сьогодні. Мабуть, тому, що істина ніколи не змінюється, так само як і прагнення людини бути щасливою.

 

 

Фото надані Анною Гуц і background.uz

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему