Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Вер 2014

Анна Бондар і щастя: любити, радіти, підтримувати, бути разом...

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні в рубриці "Щастя: люди" - Анна Бондар. Саме вона наразі ділиться зі світом своїм щастям. Темп життя сучасних людей надзвичайно швидкий: ранок – навчання – робота – сон. І так щодень. Часто ми навіть і не помічаємо найголовніших і найважливіших речей, без яких наше життя кардинально змінилося у гірший бік і навряд чи було б щасливим. Такою думкою з НародUA поділилася школярка Анна Бондар.

Анні Бондар - 15 років. Вона захоплюється малюванням і благодійністю. Дівчина має 2 сестер і брата, і тому добре знає, що таке взаєморозуміння і взаємодопомога, які вважає одними з найважливіших для людини якостей.

 

gdsvafs4 1

 

- Літо. Канікули. Вже такий звичний поїзд. Мене чекає довга дорога і настрою якось зовсім нема. Я залишила друзів і маю їхати в село. Буду цілими днями сидіти вдома. Але я, нарешті, зустрінусь з мамою і сестрами, а я їх так рідко бачу. Мені цих коротких митей замало. Я звикла разом з сім'єю кудись їздити, прогулюватися разом, щоб було цікаво та весело... Та на цей раз у нас не вийде нікуди поїхати. В мене з'явилася ще одна малесенька сестра.

І ось залишається всього декілька кроків - і я побачу маму... Ці найрідніші очі, в них стільки любові та радості, мені так цього не вистачає.

Я вперше бачу молодшу сестру. І ось вона мені усміхнулась, ця ще беззуба усмішка, але така щира. Моє серце переповнюється любов'ю і я розумію, що мені нікуди не треба їхати, нічого не треба шукати. Моє щастя тут, коли вони поряд.

Відчувати любов друзів та рідних, проводити час разом, радіти з ними, коли вони усміхаються, підтримувати, коли плачуть – ось, що для мене щастя. І більше нічого.

 

 

Фото надане Анною Бондар

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему