Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Бер 2016

Аня Качурівська: «У кожної людини своє щастя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Аня Качурівська – героїня Щастя на НародUA. "Комусь достатньо просто банальної посмішки, від якої піднімається настрій і людина стає щасливішою, а комусь потрібні дорогі речі, дорогі марки автомобілів, квартири з безліччю кімнат або ж справжні вілли", - говорить вона.

Аня Качурівська з міста Львова, навчається на українській філології ЛНУ ім.І.Франка. Захоплюється спортом, веде здоровий спосіб життя, не має шкідливих звичок, любить танцювати, має непогану дикцію і пам’ять.

Що таке щастя?

Щастя - це поняття досить широке, і дійсно — в кожної людини воно своє. Комусь достатньо просто банальної посмішки, від якої піднімається настрій і людина стає щасливішою, а комусь потрібні дорогі речі, дорогі марки автомобілів, квартири з безліччю кімнат або ж справжні вілли. На мій погляд, щастя не повинно полягати у всьому дорогому та розкішному, це повинні бути банальні речі, які змушують тебе бути щасливою/щасливим.

Для мене щастя - це коли близькі мені люди (батьки, друзі, родичі) є здоровими, і кожного дня я можу бачити на їхніх обличчях усмішку, приємні рум’янці та щирі очі, а ще - дякувати Господу за те, що вони живі.

Буквально тиждень назад я потрапила в лікарню, майже нікому не повідомивши про це, знали тільки батьки, мені було цікаво, для кого я важлива, кому я дійсно потрібна, а хто зі мною заради вигоди. Результатом свого експерименту я була вражена: за період, що я була в лікарні, мене навідали всі мої близькі друзі, кожного дня я отримувала смс зі словами: "Ми тебе любимо, одужуй якнайшвидше".

Я відчула себе щасливою і потрібною, ні в кому не розчарувалась. Отже, я дуже щаслива, що в мене такі прекрасні і розуміючі друзі, люблячі батьки і коханий хлопець, я можу себе назвати щасливою людиною і всім побажати відчувати теж саме.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему