Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Жовт 2015

Аня Яблучна: «Відчуття простору як у 3D фільмі. Мабуть, це індикатор щастя»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Аня Яблучна – героїня Щастя на Народ UA. «Щастя сприймаєш як кисень, що регулярно надходить у легені», – впевнена вона.

Аня – дівчина, що вміє усміхатися і дарувати усмішки. Вона – яблучко. Для когось, мабуть, червоне, для іншого зелене, жовте, солодке чи кисле… Вона різна. Багатогранна. Талановита. Пише вірші і прозу, редагує і верстає. Читати і переживати прочитане для неї – як другий спосіб жити. Відчуває світ і любить його. І вона достоту щаслива.

– Над щастям не замислюєшся. Сприймаєш його як кисень, що регулярно надходить у легені. І тільки коли складно дихати – помічаєш його нестачу. З емоціями аналогічно бо, зрештою, все матеріальне реалізується в тих чи тих емоціях.

Щасливо, коли відрізняєш хороше від злого, чітко усвідомлюючи свій емоційний спектр. Радісно, коли вдається знайти найбільш влучне слово, аби висловити свій стан. А ще більше від того, що хтось розуміє це.

Щасливо, коли внутрішнє коло людей – з тобою. Хай не поруч, але всередині вони – назавше квартиранти серця – кожен у своїй кімнатці. Щастя – носити їх у серці, чекати голосу в телефоні, несподіваних, завжди наповнених появ.

Щасливо, коли що би не робив – є відчуття того, що це важливо, потрібно, і, зрештою, красиво. Причому важлива не лише естетична сторона, а те, що залишається опісля твоєї присутності, слова, вияву. Колись, гуляючи з татом мілиною Світязю, спостерігали, як від найменшого поруху виникають концентричні кола на воді. Тоді ми собі придумали власну теорію, що кожна людина так чи інакше створює навколо себе таку вібрацію, яка рано чи пізно вдаряється об інші, проникає і розчиняється. Так от, щасливо, коли є відчуття простору як у фільмі 3D – справжність «тут» і «зараз» і відповідальність за те, який ти в цей момент.

Щастя, зрештою, – вміння нанизувати чим більше таких «щасливо». Як невидиме намисто, що може заряджати і тебе, і всіх, хто поряд.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему