Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Жовт 2015

Ангеліна Нагорняк: «Щастя завжди є навколо нас»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ангеліна Нагорняк - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя завжди є навколо нас і воно набагато ближче, ніж ми думаємо", - каже вона.

Ангеліна – прекрасна дівчина з гарним почуттям гумору та бажанням отримувати від життя все. Вона проживає у Києві займається оформленням веб-сайтів і прагне спробувати все і досягти всього, що може людина.

- Багато хто думає, що сказати визначення слову «щастя» дуже важко. Але насправді, щастя завжди є навколо нас і воно набагато ближче, ніж ми думаємо. Воно не є недосяжним, його можна знайти у будь-чому, що ми бачимо навколо нас.

Нещодавно моє життя круто змінилося. І я вирішила сама для себе – я отримаю від нього все! Багато людей бояться екзотики, але саме вона – це найлегший шлях отримати радість. Порадіти тому, що ти спробував щось нове і страшне для інших людей. У мене в квартирі є дванадцять акваріумів і в кожному з них живе тарантул. Ви навіть не уявляєте, як цікаво за ними спостерігати і піклуватися про них! Ти відчуваєш, що поряд з тобою небезпека, але це неймовірно захоплююче! Багато хто бачить в них волохатих багатолапих потвор, але насправді це пухнасті та невинні тваринки, як і кошенята, і цуцики.

Але найбільше щастя я отримую від свого кохання – Олександра. Він і є моїм стимулом отримувати від життя все, що існує. Він тримає мене на плаву. Він дає мені сили не засмучуватися, якщо щось не виходить чи відбувається дивно і несподівано. Щастя не тільки у навколишньому світі, а і у нас самих, у наших близьких. Їй потрібно цінити більше всього. Якщо ви знайдете свою людину – ви знайдете і своє джерело щастя. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему