Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Серп 2015

Ангеліна Кіт: «Щастя - це вірити в чудеса»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Порція Щастя від Ангеліни Кіт. "Щоб справді бути щасливим, ми маємо допомагати іншим, розділяти радість та щастя з людьми, які нас оточують, творити добро", - говорить вона.

Ангеліна Кіт живе у місті Львів. Ангеліна цікавиться музикою та журналістикою. Обожнює проводити вільний час на природі з друзями.

Що таке щастя?

Кожна людина розуміє по-своєму слово «щастя». Бути щасливим – це дуже просто.

Для того, щоб бути щасливим, нам потрібно вірити в чудеса. І це не так важливо, чи тобі 12 років, чи тобі 42. Вірити потрібно завжди.

Для того, щоб бути щасливим, ми повинні радіти життю. Життя – це Божий дар. Його потрібно цінувати та радіти йому. Радіти кожної хвилини, радіти і дякувати, що ми є живі, здорові та щасливі.

Щоб справді бути щасливим, ми маємо допомагати іншим, розділяти радість та щастя з людьми, які нас оточують, творити добро.

Менше дивіться телевізор, більше читайте хороших книг, займайтеся тим, що Вам до душі, тим, що Вам подобається, любіть роботу, яку ви робите, займайтеся спортом. Це і є саме ті стежинки, які ведуть нас до щастя.

Вірте в себе та оточуючих людей, будьте ближче до своєї родини та друзів, слухайте своє серце. Воно Вас ніколи не підведе. Будьте щасливими тут і зараз! Творіть своє щастя своїми ж руками! Лише тоді Ми та Світ навколо нас і станемо набагато щасливішими!

 

Фото надане Ангеліною Кіт

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему