Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Трав 2017

Ангела Ткач-Вишня: "Щастя — можливість бути собою!"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Кохання — енергетичне ядро Щастя. Свідома духовна плюс тілесна єдність чоловіка і жінки творить цілісність — Щасливу Людину!", — розповідає Ангела Ткач-Вишня — героїня Щастя на НародUA.

18685361 298618523911994_476440534_n_copy

Ангела Ткач-Вишня, 45 років. Живе в Чернівцях. За освітою журналістка.

Що таке щастя?

Що то говорять?.. — запитай у людини про Щастя, і дізнаєшся чого не вистачає їй найбільше?.. А ви перевіряли себе на здатність відчувати не те, що Щастя, а принаймні, найвищий рівень насолоди?! Спробуйте!

Уявіть, що у ваших долонях сяє пухнаста блакитна кулька. Крутиться в хмаринках і діамантових переливах. І лоскітливою ніжністю проймає ваші долоні. Уявили?.. Потримайте її в руках. Подивіться яка вона дивовижна! Красива! Пригорніть її до грудей. Вберіть у свою душу! Ви тримаєте найпрекрасніше, найрідніше — свою планету — Землю!

Закарбуйте це відчуття. Відчуття Любові. На все своє життя! І підніміться ще вище: станьте над галактикою, обвіяні космічним вітром, у легкому павутинковому одязі, осяяні світлом далекого Сонця, і скажіть своїй дитині: «Глянь! Це фантастичне мереживо зір – наш Дім! Чумацький Шлях. А он там — наша Сонячна система. Наша планета. Ми — її найвеличніший скарб — Люди!» — відчуття приголомшливі! Та вони ще не Щастя!

І ми маємо право сказати:

Щастя — бути Людиною. Здоровою і мудрою.

Щастя — бачити Сонце і дякувати Йому за те, що воно є.

Щастя — цінувати Життя.

Щастя — робити Добро.

Щастя — народити дитя і виростити його Людиною.

Щастя — стати багатим?.. Щастя — здобути кошти для реалізації доброї мети. А для Життя, для відчуття Радості, вистачає простого Достатку.

18644619 298618400578673_1490164112_n

Перелік пунктів Щастя можна продовжити, але… насправді — це лише фундамент під Щастя, а що над ним?..

Адже можна жити, робити добро, бути здоровим і залишатися нещасним… Хто цей нещасний? — половинка… неможливо бути Сонцем будучи однією лише половинкою, самотньою жінкою, одиноким мужчиною.

Така жінка, каже: «Я маю прекрасних дітей, Я — щаслива!» і в цей же час, вона шукатиме Кохання, бо насправді діти це лише один із каменів фундаменту Щастя.

То що ж це за диво — Щастя?!

Наші предки говорили, що цілісність — Людина виникає лише тоді, коли постає єдність чоловіка і жінки, коли можливе природне продовження людського роду. І ця єдність є справжньою, якщо зливаються не просто тіла та душі, а й Свідомість!

Життя побудоване на Законі Трисуття — єдність матеріального та духовного на основі Закону Божого. У цілісності Людина живе цей самий Закон — єдність тіла і душі на основі Людської Свідомості.

В українській мові ця Єдність має неймовірно гарне ім`я — Кохання! Cаме Кохання окрилює людину Щастям!

Свідома духовна плюс тілесна єдність чоловіка і жінки творить цілісність — Щасливу Людину!

З чого ця єдність починається? З інтиму? Та невже?! А може зі знань? Зі знань Природних Законів Бога зібраних у цій книзі, та в Кама-сутрі?!

В «Кама-сутрі» сказано:

«Кохання неможливе без відмінностей між чоловіком і жінкою. Та разом з цим, воно показує їм, що вони єство і суть одного і того ж».

Щастя — можливість в усьому бути собою!

Людську єдність складає взаєморозуміння. Вміння одне одного чути, прагнення і сила одне одному допомагати.

Не грати ролей, а жити так, щоб не було потреби з чимось ховатися. Але…

Чи стане щасливим чоловік, який вважає, що жінка це щось нижче, безвартісне?.. Що слухати, а тим більше чути жінку — це принизливо... — Ніколи! Чи стане щасливою жінка, котра безнастанно чоловікові дорікає? — також ніколи.

Основа взаєморозуміння — вміння чоловіка тримати раду з жінкою, вміння жінки порозумітися з чоловіком. Міжстатевий консенсус, який приводить до людського взаєморозуміння. Повага одне до одного.

Кохання — енергетичне ядро Щастя.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему